Stroiki do biura

Święta to szczególny czas dla każdego, dlatego też warto umilić oczekiwanie na Boże Narodzenie sobie i swoim pracownikom. Firma Areca oferuje stylizację wnętrz specjalnie na tę okazję. Oferowane przez nas stroiki do biura stworzone są z oryginalnych kompozycji i zostaną dostarczone do Państwa biura. Ponadto, nasi pracownicy zajmą się także aranżacją wnętrza w celu jak najlepszego wypełnienia przestrzeni i wprowadzenia do Państwa biura prawdziwego ducha świąt Bożego Narodzenia.

Dlaczego my?

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego Klienta oraz pełen profesjonalizm przy wykonywaniu oferowanych przez nas usług. Zaufało nam już wielu Klientów, którzy regularnie korzystają z naszych usług. Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu terenów zieleni, a także w wystrojach wnętrz zarówno żywą jak i sztuczną zielenią oraz pielęgnacją roślin. Nasza firma powstała w 1998 roku w Warszawie i przez lata działalności zyskała wielu stałych klientów. Pozwoliło nam to na wypracowanie własnego stylu. Każde nasze zlecenie, niezależnie czy to stroiki do biur, aranżacje sezonowe, czy projekty ogrodów wykonujemy łącząc nasze doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Dzięki temu nadajemy naszym realizacjom niepowtarzalny i indywidualny charakter. Do naszych stałych klientów należą:

  • Raiffeisen Polbank
  • Robert BOSCH
  • ING
  • KPMG
  • Provident Polska
  • PZU

Przykładowe stroiki do biur

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka naszych propozycji stroików Bożonarodzeniowych. Oczywiście, nasze stroiki do biur wykonywane są tak, jak zażyczy sobie tego Klient. Poniższe zdjęcia są przykładowe.

 

GALERIA

Ta strona korzysta z ciasteczek (cookies)